Movies
Ratings
446
Things to ComeRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0