Movies
Ratings
68
InterstellarRated ★ 5.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
The Woman in BlackRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 5.0