Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5- Tropical Nights in DecemberRated ★ 3.0
- Invincible Parachute AgentRated ★ 3.0
- Inspector Park Moon SooRated ★ 2.5