Movies
Ratings
72
Begin AgainRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0