Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5