Titles you rated
The Bone CollectorRated ★ 3.5
If I StayRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Collateral BeautyRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0