Movies
Ratings
340
BargainRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Last PresentRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0