Titles you rated
Just DanceRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.0- IslandRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
The Best HitRated ★ 4.0