Series
Ratings
38
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 2.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0