Movies
Ratings
369
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0