Titles you rated
A Family AffairRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
Keeping MumRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
CopycatRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
What IfRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
LoosiesRated ★ 0.5
BlondeRated ★ 2.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Down with LoveRated ★ 3.0
AtlasRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5