Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Creed IIRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 2.5
The NunRated ★ 1.5