Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0