Series
Ratings
290
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Queen WooRated ★ 2.0