Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 2.0
InkheartRated ★ 2.0
Chinese ZodiacRated ★ 1.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0