Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5