Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0