Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5