Series
Ratings
118
She Was PrettyRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0