Movies
Ratings
230
PeninsulaRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5