Titles you rated
ElfRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 2.5