Movies
Ratings
658
LUCK KEYRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0
StorksRated ★ 2.5