Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0