Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0