Movies
Ratings
30
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0