Series
Ratings
22
Low LifeRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5