Movies
Ratings
425
InterstellarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The FlyRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0