Movies
Ratings
425
Mickey 17Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5
The Irishman: In ConversationRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5