Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0