Movies
Ratings
497
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0