Movies
Ratings
1139
Ocean's EightRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
RampantRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
RioRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Tinker BellRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 1.0