Movies
Ratings
295
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Our Idiot BrotherRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
ShameRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Song of the SeaRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5