Movies
Ratings
1228
Old HenryRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0