Movies
Ratings
219
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5