Series
Ratings
32
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 4.5
NonstopRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5