Titles you rated
 Typhoon ClubRated ★ 3.0 Typhoon ClubRated ★ 3.0
 Karaoke TerrorRated ★ 4.5 Karaoke TerrorRated ★ 4.5
 The Virgin SuicidesRated ★ 3.5 The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
 SaltburnRated ★ 4.0 SaltburnRated ★ 4.0
 TabooRated ★ 5.0 TabooRated ★ 5.0
 Rules of DatingRated ★ 3.5 Rules of DatingRated ★ 3.5
 Fallen AngelsRated ★ 4.5 Fallen AngelsRated ★ 4.5
 AftersunRated ★ 4.0 AftersunRated ★ 4.0
 End of AnimalRated ★ 3.5 End of AnimalRated ★ 3.5
 Tinker TickerRated ★ 3.5 Tinker TickerRated ★ 3.5
 VivariumRated ★ 3.0 VivariumRated ★ 3.0
 The SonRated ★ 4.0 The SonRated ★ 4.0
 A Brighter Summer DayRated ★ 4.0 A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
 CarrieRated ★ 4.0 CarrieRated ★ 4.0
 Miss ViolenceRated ★ 3.0 Miss ViolenceRated ★ 3.0
 MinariRated ★ 3.5 MinariRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 5.0 Decision to LeaveRated ★ 5.0
 Boy Meets GirlRated ★ 4.0 Boy Meets GirlRated ★ 4.0
 Blow-UpRated ★ 4.0 Blow-UpRated ★ 4.0
 Love LetterRated ★ 4.0 Love LetterRated ★ 4.0