Series
Ratings
14
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0