Movies
Ratings
87
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
TedRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0