Series
Ratings
26
I Have a LoverRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Second To Last LoveRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0