Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0