Titles you rated
Big ThingRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.5
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5