Movies
Ratings
39
Parallel LifeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0