Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Good BoyRated ★ 1.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Shark: The StormRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.5