Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5