Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0