Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0