Titles you rated
BelieverRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 0.5- Oink OinkRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 0.5
ZodiacRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5