Series
Ratings
76
Game of Thrones Season 6Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0