Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5