Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0